Sponsorlu Bağlantılar

Yerden Isıtma

Yerden Isıtma

Teknolojik tesisat sistemlerinde, bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri, klima çeşitleri ve sistemleri, havalandırma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri ve daha birçok farklı sistem ve mekanik tesisatın üretimini yaparak mühendislik boyutu ile yakından ilgilenen ekip her zaman uyum içerisindedir. Genel itibari ile yerden ısıtma sistemlerinin üretimi, çizimi ve projesi ile yakından ilgilenen uzman kadro her zaman iyileşme hedeflerinin olduğundan bahseder.

Isıtmada ve Soğutmada En Doğru Adım

İstanbul’un her semtine, her köşesine ve tüm yaşam alanlarına ulaşan Mecem kalitesi üretim yaptığı tesisleri ile de faaliyetlerine devam etmektedir. Alttan ısıtma ve tesisat işlemleri, havalandırma tesisatları ve güneş enerjisi tesisatlarıyla her kesimin ihtiyaç duyabileceği endüstriyel gereç ve malzemeler Mecem farkıyla ulaştırılıyor. Soğutma sistemleri olarak bilinen vrf klima sistemi hakkındaki ayrıntılar da bu sitede yer alıyor. Endüstriyel tesisat ve taahhüt uygulamaları profesyonel ekip ile birlikte belli bir düzen içinde yapılır. Ayrıca yangın söndürme sistemleri ile de acil durumlarda Mecem kalitesini yakından tanıyın.

 

Daha Fazla Göster

Mehtap Ateş

1987 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an gundemhaberioku.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı